Jak oceniasz nowy serwis?

Dach nad głową - mikropożyczki dla niepełnosprawnych

 

Habitat for Humanity jest pozarządową, dobroczynną organizacją chrześcijańską dążącą do zapewnienia ludziom o niskich dochodach i żyjącym w tragicznych warunkach mieszkaniowych prostego, trwałego i dostępnego finansowo mieszkania.


Habitat obecnie rozszerzył swój program pomocowy o możliwość uzyskania nie oprocentowanej mikropożyczki do 20 000 zł, której spłata rozłożona byłaby na okres 5 lat (maksymalnie). Habitat nie czerpie zysków z tytułu oprocentowanych kredytów, podkreślając jednocześnie wagę zaspokajania ludzkich potrzeb.

Pożyczkę mogłyby zaciągnąć osoby, które mają stały dochód oraz uzyskali dofinansowanie z PFRONu na adaptacje mieszkania.

Jeśli Państwo byliby zainteresowani mikropożyczką prosimy o kontakt z Moniką Figaj (mfigaj@habitat.pl, 022 642 95 20) oraz dostarczenie następujących dokumentów: ksero zaświadczeń dochodów rodziny, ksero umowy użytkowania lokalu oraz opisu potrzebnych prac remontowych bądź adaptacyjnych.


Fundacja zbudowała już ponad 200 000 mieszkań habitatowskich, w ponad 100 krajach na świecie, dla ponad miliona osób. Ostatecznym celem Habitat for Humanity jest eliminacja ubóstwa mieszkaniowego i bezdomności poprzez budowę i remont odpowiednich i prostych mieszkań


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u