Jak oceniasz nowy serwis?

„Dach nad głową” – mikropożyczki dla osób niepełnosprawnych

 

Przypominamy, że nadal mogą Państwo starać się o mikropożyczki "Dach nad głową" udzielane przez fundację Habitat for Humanity. Szczegółowa nformacja poniżej.


Habitat for Humanity jest pozarządową, dobroczynną organizacją chrześcijańską dążącą do zapewnienia ludziom o niskich dochodach i żyjącym w tragicznych warunkach mieszkaniowych prostego, trwałego i dostępnego finansowo mieszkania.
Habitat kontynuuje program pomocowy dla osób niepełnosprawnych ruchowo oferując możliwość uzyskania nieoprocentowanej mikropożyczki do 10 000 zł, której spłata rozłożona jest na okres do 5 lat.
Pożyczkę mogą zaciągnąć osoby, które mają stały dochód oraz uzyskały dofinansowanie z PFRONu na adaptacje mieszkania (szczegółowe informacje o programie „Dofinansowanie barier funkcjonalnych” można uzyskać na infolinii PFRON 0800 533 335 w godzinach 10 – 18.00 od poniedziałku do piątku).
Osoby zainteresowane mikropożyczką prosimy o kontakt z Habitat for Humanity Poland (poland@habitat.pl, tel. 022 642 95 20) oraz dostarczenie następujących dokumentów: ksero zaświadczeń o dochodach rodziny, ksero umowy użytkowania lokalu oraz opisu potrzebnych prac remontowych bądź adaptacyjnych na adres:

Fundacja Habitat for Humanity Poland
ul. Idzikowskiego 2 m 16
00-710 Warszawa

Zbudowaliśmy ponad 220 000 mieszkań habitatowskich, w ponad 100 krajach na świecie, dla ponad miliona osób. Ostatecznym celem Habitat for Humanity jest eliminacja ubóstwa mieszkaniowego i bezdomności poprzez budowę i remont odpowiednich i prostych mieszkań.

 

<<< Cofnij...


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u