Jak oceniasz nowy serwis?

Codzienna pomoc

Wiele osób w powiecie gostyńskim ciągle potrzebuje wsparcia. Dla części z nich, zwłaszcza tych, którzy znaleźli się w najtrudniejszej sytuacji, każda, nawet najmniejsza pomoc materialna jest ważna.

By odpowiedzieć na ten ważny społecznie problem, grupa: przedsiębiorca - handlowiec, organizacje pozarządowe i instytucja samorządowa, podjęła współpracę. W jej efekcie codziennie żywność (pieczywo, warzywa, owoce i inne produkty spożywcze) trafia do potrzebujących z gmin Gostyń, Piaski i Pogorzela.

Już od ponad roku codziennie (od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe) wolontariusze Stowarzyszenia „DZIECKO” i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu odbierają nadwyżki żywności z danego dnia z gostyńskiego marketu SUPECO i przekazują podopiecznym stowarzyszenia. Żywność trafia też do matek i dzieci, które znalazły schronienie w Bonifraterskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Piaskach oraz do rodzin, które wspiera Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Dyrektor PCPR w Gostyniu składa kierownictwu marketu oraz jego personelowi, a także wolontariuszom, odbierającym i rozwożącym żywność, serdeczne podziękowania za tę bezinteresowną postawę i za empatię wobec potrzebujących.

@PCPRGostyn @StowarzyszenieDziecko


Źródło: PCPR

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u