Jak oceniasz nowy serwis?

Katowice: Warsztaty dla niepełnosprawnych

 

Maltański Ośrodek Pomocy w Katowicach już od jutra zaprasza wszystkie zainteresowane osoby niepełnosprawne na cykl warsztatów, które dotyczyć będą takich zagadnień jak: asertywność, obsługa komputera, fotografia, grafika komputerowa czy doradztwo zawodowe. Warsztaty zaplanowano na koniec stycznia i początek lutego.

Pierwszy warsztat z całego cyklu - „Samoświadomość w kontekście wejścia na rynek pracy” oraz „Asertywność”, odbedzie się jutro, 25 stycznia w godzinach 10.00 - 13.00. Warsztaty będą miały na celu między innymi naukę asertywności jako podstawowego czynnika komunikacji czy rozpoznawania słabych i mocnych stron swojej osobowości.

W poniedziałek i wtorek przyszłego tygodnia, tj. 28 i 29 stycznia w godzinach 13.00 - 17.00 odbędą się natomiast warsztaty fotograficzne. Ich uczestnicy poznają podstawowe parametry aparatów, nauczą się jak właściwie dobierać oświetlenie, a także poznają także podstawowe aspekty obróbki zdjęć.

Środa i czwartek (30 i 31 stycznia) to dni warsztatów graficznych. W godzinach 14.00 - 17.00 uczestnicy szkoleń zapoznają się z podstawowymi programami graficznymi oraz urządzeniami do tworzenia grafiki. W czwartek dodatkowo uczestnicy wybiorą się do redakcji Małego Gościa Niedzielnego, by zobaczyć jak teoria jest wykorzystywana w praktyce.


Warsztaty komputerowe z zakresu wiedzy podstawowej zaplanowano na dni 4 - 8 lutego w godzinach 15.00 - 18.00. Ich uczestnicy nauczą się obsługi programów Microsoft Word, Microsoft Excel oraz środowiska internetowego.Wszystkie zaplanowane warsztaty odbywają się w Maltańskim Ośrodku Pomocy przy ul. Powstańców 21 w Katowicach.

Zapisy i informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 785 86 68 oraz na stronach internetowych http://www.pomocmaltanska.pl/, http://www.malta.katowice.pl/

 

<<< Cofnij...

 


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u