Jak oceniasz nowy serwis?

Konkurs dla niepełnosprawnych - zaprojektuj plakat

 

Fundacja Filantrop i Jan Kułakowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego zapraszają wszystkich niepełnosprawnych z terenu Wielkopolski do udziału w konkursie na zaprojektowanie plakatu: "Europa - moja przyszłość".

Konkurs ma na celu zainteresowanie jego niepełnosprawnych uczestników integracją europejską oraz zaangażowanie osób niepełnosprawnych w działalność twórczą.

Adresatami konkursu są niepełnosprawne fizycznie osoby z terenu województwa wielkopolskiego, w dowolnym wieku.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować plakat pod tytułem „Europa moja przyszłość” o wymiarach 42,0 cm x 59,4 cm (format A-2). Technika wykonania plakatu jest dowolna.

Prace konkursowe będą przyjmowane do 15 listopada 2007 r. Decyduje data stempla pocztowego. Prace należy przesłać drogą pocztową. Informacje dotyczące konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: http://www.jankulakowski.pl/ (zakładka "konkurs").

Ogłoszenie wyników odbędzie się 1 lutego 2008, po czym następi uroczyste wręczenie nagród. Przyznane zostaną trzy nagrody główne w postaci aparatów cyfrowych oraz pięć wyróżnień w postaci sprzętu malarskiego.


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u