Jak oceniasz nowy serwis?

MPiPS: zestawy do składania podpisów elektronicznych

 

 

Wiadomość dla PCPR i OPS dotycząca odpowiedzi na napływające zapytania odnośnie odbioru zestawów do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego jeszcze w tym roku.
W odpowiedzi na napływające zapytania, dotyczące możliwości odebrania jeszcze w tym roku zestawów do składania podpisów elektronicznych zamawianych w ramach projektu Elektronicznego Urzędu Podawczego dla PSZ i Pomocy Społecznej informujemy, że istnieje taka możliwość. Należy jednak mieć na uwadze, że okres ważności certyfikatu płynie od momentu jego wygenerowania, tak, więc do decyzji poszczególnych urzędów pozostawiamy decyzję o terminie odbioru certyfikatów.
Zgłoszenia chęci odbioru zestawów w roku 2007 wraz z podaną liczbą zamawianych certyfikatów prosimy przesyłać na adresy e-mail: pr_szczecin@certum.pl oraz pawel.kozub@unizeto.pl. Następnie prosimy postępować zgodnie z załączoną do tej wiadomości procedurą opisującą sposób postępowania w celu odebrania certyfikatu kwalifikowanego.
W razie pytań dotyczących procedury odbioru zestawów do składania podpisów kwalifikowanych bardzo prosimy o kontakt z infolinią Unizeto Technologies S.A. pod numerem telefonu 0-801-540-340 (szczegóły www.unizeto.pl).

Zobacz:

  1. Informacja dla PCPR i OPS
  2. Procedura
  3. Imienna lista - wzór

<<< Cofnij...


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u