Jak oceniasz nowy serwis?

Stop przemocy w rodzinie i szkole

 

W przyszłą środę i czwartek (24 i 25 październik) odbędzie się już IV Międzynarodową Konferencję „Stop Przemocy w rodzinie i w szkole”. Konferencja będzie poświecona zjawisku agresji, oraz prezentacji aktywnych metod jej zapobiegania, praktykowanych w USA, Szwecji, Kanadzie oraz w Polsce.

IV Międzynarodowa Konferencja „Stop Przemocy w rodzinie i w szkole” stawia sobie za cel przedstawienie dobrych praktyk prezentowanych przez światowej klasy specjalistów w dziedzinie zapobiegania agresji i przemocy. Zostaną zaprezentowane nowe, skuteczne metody takie jak: Peace 4 Kids, Prepare Curriculum oraz znane już w Polsce: Trening Kontroli Złości (jeden z komponentów Treningu Zastępowania Agresji).

Dotychczasowe Konferencje „Stop Przemocy” cieszyły się dużym uznaniem nauczycieli, pedagogów, psychologów oraz wychowawców. W I Konferencji „Stop Przemocy – o godność człowieka” w 2001 roku uczestniczyło 2200 osób, w II Konferencji „Stop Przemocy w szkole i na ulicy” w 2003 roku brało udział ponad 1000 osób, a w III Konferencji „Stop Przemocy w rodzinie, szkole i na ulicy“ w 2005 roku 1800 osób. Konferencje, obok wykładów i warsztatów prowadzonych przez specjalistów z Polski i z zagranicy, oferowały program artystyczny.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 października 2007 roku w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o kontakt pod następującymi numerami telefonów:

- nauczyciele z terenu miasta Warszawy prosimy o kontakt z Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy tel.:22 50 50 929.

- pracowników OPS, organizacji pozarządowych oraz innych instytucji z terenu Warszawy tel.: 22 670 05 49 oraz pod adresem targowa@karan.pl

- osoby z terenu województwa mazowieckiego tel.: 22 670 05 49 pod adresem targowa@karan.pl.


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u