Jak oceniasz nowy serwis?

Wielkopolska: Aktywizacja zawodowa osób niewidzących

 

Polski Związek Niewidomych z okręgu Wielkopolskiego organizuje warsztaty „Terapeuta Zawodowy", których celem jest aktywizacja zawodowa osób z dysfunkcją wzroku.

Warsztaty będą realizowane poprzez zajęcia ze specjalistami. Między innymi z doradcą zawodowym, rehabilitantem widzenia, asystentem pracy osób niewidomych oraz przedstawicielem Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Zajęcia będa się odbywać w dniach: 15, 16, 19 i 20 listopada oraz 3, 4, 5, 6 i 7 grudnia w godzinach 9:00- 15:30. Przez pierwsze dwa dni uczestnicy warsztatów spotkaja się z psychologiem. Przez kolejne dwa z doradcą zawodowym, a 3 grudnia z rehabilitantem widzenia. Dzień później w warsztatach weźmie udział asystent Pracy, przedstawiciel POPON, a przez ostatnie trzy dni uczestnicy projektu wezmą udział w zajęciach warsztatowych w dwóch grupach: z psychologiem i doradcą zawodowym.


Udział w projekciejest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w brajlu lub powiększonym druku. W każdym dniu szkolenia, po zakończeniu zajęć serwowany będzie obiad. Zgłoszenia w Biurze Okręgu PZN przy alei Niepodległości 29 w Poznaniu.

 


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u