Jak oceniasz nowy serwis?

Własny dom ? Dom bez barier architektonicznych

 

Własny dom to poczucie swobody i bezpieczeństwa. A to wszystko pod presją czasu i w obawie żeby niczego nie przeoczyć?  Wkońcu najlepsza  energia to jest ta, którą udaje się zatrzymać wewnątrz domu. Portal powstał z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Projektowanie domów oraz komfortowe wykańczanie wnętrz wraz z ich wyposażeniem da Ci poczucie satysfakcji i spełnienia. Dzięki portalowi zostaniesz otoczony  przestrzenią, jej naturalnym pięknem, doskonałością kształtów i różnorodnością układu barw oraz magią dodatków.Proponujemy projektowanie wszelkiego rodzaju domów oraz wnętrz połączone z najnowsza technologią, urzekających swoją elegancją i klasą dodając im prestiżu.Będą to rozwiązania w pełni zaspokajające nawet najskrytsze pragnienia, byś mógł mieszkać w przestrzeni, która jest najbliższa Twojemu wnętrzu.
Pozwolimy, byś czynnie uczestniczył w tworzeniu otaczającego Cię piękna. Naszym obowiązkiem jest dawanie swobody i niezależności! Naszym celem jest również znoszenie barier architektonicznych .Bariera architektoniczna jest matką bariery psychologicznej. My również uwzględnimy nowoczesne materiały,które zniosą wszelkie bariery. Pokażemy jak prostymi metodami osoby z ograniczoną sprawnością ruchową mogą poprawić swoje otoczenie stosownie do własnych potrzeb, oczekiwać i możliwości. Trafiamy w wysublimowane gusta najbardziej wymagających, wykonaniem na miarę oczekiwań i możliwości finansowych.W ofercie znajdziesz projekty domów jednorodzinnych, wieloridzinnych, garaży i budynków gospodarczych.
A może zamiast samemu remontować, budować  i wykańczać mieszkanie zostawimy usługi remontowe profesjonalnym firmom?
Zaufaj i daj nam szansę spełnić Twoje marzenia. Wybierz klimat najbardziej zbliżony do swojej osobowości, a poczujesz się wolny i będziesz żył w otaczającej Cię przestrzeni w "harmonii ze swoim wnętrzem''.


Źródło: eudom / Dorota Kuśmierek

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u