Jak oceniasz nowy serwis?

Zadzwoń i dowiedź się jak zatrudnić niepełnosprawnych
0-801 801 015 to numer nowo powstałej Infolinii dla Pracodawców Sprawni w Pracy, na której dowiedzieć się można wszystkiego, co związane jest z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych.
Linia została uruchomiona dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era.

Pod numerem telefonu 0-801 801 015, pracodawcy, którzy chcieliby zatrudniać osoby niepełnosprawne, ale nie orientują się w przepisach dotyczących tej kwestii lub też mają pewne wątpliwości, mogą uzyskać za pośrednictwem wykwalifikowanych konsultantów wszelkie informacje na ten temat. Konsultanci podpowiedzą także jakie korzyści może uzyskać pracodawca zatrudniający niepełnosprawnych, a także uzyskać wskazówki jak znaleźć i zatrudnić niepełnosprawnego pracownika.

Konultanci będą czekać na telefony od poniedziałku do piątku od 7.00 rano do godziny 22.00. Całkowity koszt połączenia z Infolinią dla Pracodawców Sprawi w Pracy wynosi 0,40 zł brutto.

 

 


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2021 PCPR.info All right Reserved

stat4u